Biz Kimiz

Anasayfa -> Biz Kimiz
Biz Kimiz - Sayfa Banneri

Reklam ve tanıtım piyasasına 1999 yılında Hatay Radyo Televizyonunda adım atan Özgür OKYAY tarafından kurulan, internet sektöründe gelişmenize ön plana çıkmanıza yardım eden bir Reklam&Web Yazılım firması olan U2Medya, sizler için yapmış olduğu çalışmalarına aynı hızda devam ediyor. Sektörde uzun süredir olmasına nedeniyle gelişmeyi ve geliştirmeyi kendine ilke edinen firmamız, sürekli yenilikleri bünyesine  katıp ''daha iyi hizmet'' politikasını prensip olarak görmektedir. Hızla gelişen, gelişmeye devam eden teknolojiye ayak uydurmayı başaran firma elde ettiği referanslar sayesinde kendisine yön çizmeye devam etmektedir. Kendinize profesyonel bir site oluşturmak ve bu siteye kendi zevkinize uygun şekilde bilgiler koyarak, sektörünüzde hatırı sayılan sitelerden bir tanesini kendinize yaptırmak için ilk adımı atmış olursunuz. Acele bir şekilde davranmanıza gerek olmadan sadece bilgi de alabilirsiniz.

Firma sadece web tasarımı alanında değil; daha birçok sektörde size yardım etmektedir. Örneğin; bir ürünü tanıtmak istiyorsunuz ve bilboard yaptırmak istiyorsunuz. Herkesin ortak paydada birleştiği detay; bilboardlarda görsellik ve estetiğin ön planda olduğudur. Bu yüzden kurumsal kimlik çeşitlerinden bilboardı tercih ederek kendi ürününüzü deneyimli personel eşliğinde tanıtın. Bunun dışında broşürler de tanıtım araçları arasında en ön planda olmaktadır. Firmaya gelerek anında broşürler için de bilgi alabilirsiniz. Broşür yaptırmak için hem kaliteli bir çalışmanın sahibi olup hem de cep dostu fiyatlar sayesinde bütçenizi düzenleyebilecek tanıtıma sahip olabilirsiniz. U2Medya sadece Hatay'da değil, tüm Türkiye'de yanınızda olmaya söz veriyor.

SINIRLARI KALDIRIYORUZ!

İnternetin bir sektör haline gelmesi ve bu sektör kapsamında binlerce rakibin sahada yer alması yarışı daha da kızıştırmıştır. Bu yarışta siz de yer almak, markanızı ya da adınızı en iyi şekilde duyurmak istiyorsanız sitenize bazı çalışmalar yapmanız gerekiyor. Bu çalışmaların tamamına ise; SEO adı verilmektedir. SEO yaptırmak isteyen kişiler içinden biriyseniz ve artık sadece para kazanma amacını taşıyan firmalardan sıkıldıysanız size tavsiyemiz doğrultusunda hareket ederseniz kesinlikle pişman olmayacaksınız. Pişman olmamak için de bu kaliteli referansları ile ön plana çıkan bu zamana kadar binlerce siteyi anahtar kelimesinde arama motorları kapsamında ilk sıralara taşıyan U2Medya sizi amacınıza ulaşmanız konusunda en büyük destekçiniz olacak.

Mobil iletişim ağının geliştiği günümüzde artık gerek Android işletim sistemli cihazlardan, gerekse de iOS tabanlı cihazlardan internete girmek ve bilgi almak ya da oyun oynamak daha popüler hale geldi. Birçok çalışan cep telefonuna yaptırdığı internet paketleri sayesinde işteyken, arabadayken ve hatta yolda giderken bile uygulamalardan yararlanmaktadır. İnsanların mobil uygulamalara verdiği önem ortadayken ve artık herkesin elinde bir mobil uygulama varken siz de kendi mobil uygulamanızı yaptırmak ve  bu uygulama üzerinden ciddi gelirler elde etmek isterseniz kendinize hem Android, hem de iOS işletimine uygun mobil uygulamaları sadece U2Medya ile yaptırarak ekonomik çözümlere ulaşma şansınızı yakalarsınız.

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...