Android ve IOS Yazılım

Anasayfa -> Hizmetlerimiz -> Android ve IOS Yazılım
Android ve IOS Yazılım - Sayfa Banneri

Akıllı telefonlar son zamanlarda hayatımızın birer parçası haline geldi. Gün içinde elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarda bulunan uygulamalar aracılığıyla çeşitli işlerimizi kısa sürede yapabiliyoruz. Akıllı telefon kullanıcılarına yönelik olarak işletmeler kendi uygulamalarını yaptırarak müşterilerine daha kolay ulaşabiliyor. İşletme ve kurumların bu ihtiyaçlarına ise yazılım firmaları çözüm üretmektedir. U2 MEDYA Android, iOS Uygulamaları geliştiren firmalar sundukları mobil uygulama hizmetleri sayesinde müşterilerin istekleri doğrultusunda telefon uygulaması geliştirmekteler. Deneyimli çalışanlarımız ile buna paralel olarak mobil uygulama ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Mobil uygulama üretmekteki amaç hayatı kolaylaştırmaktır.

Gerek işletmelerin müşterilerine ulaşması gerekse şirket için kullanımlara yönelik çeşitli mobil uygulamalar geliştirilmektedir. U2 MEDYA Android, iOS Uygulamaları aracılığıyla müşterilerinize mobil destek sağlayabilir ve ilgilerini daha hızlı çekebilirsiniz. Akıllı telefonların kullanımının önüne geçilemiyor ve hızlı bir artış söz konusu. Bu nedenle şirketlerin mobil uygulamaya yapacakları yatırımın geri dönüşü mutlaka olacaktır. Şirketlerin mobil dönüşüme uyum sağlaması açısından profesyonel hizmetlerimizle destek olmaktayız. Yalnızca uygulama değil aynı zamanda mevcut web sitelerinizi mobil uyumlu hale getiriyoruz. Böylece web siteleriniz akıllı cihazlardan görüntü kalitesi bozulmadan girilebilir seviyeye gelmektedir.

U2 MEDYA Android, iOS Uygulamaları yapan firma olarak mobil uygulama taleplerinizin projelendirme, analiz, mağazaya konulması gibi tüm süreçlerinde destek vermekteyiz. Mağazaya konulduktan sonra yaşayacağınız sorunlarla alakalı olarak teknik destek sağlamaktayız. Mobil uygulama konusundaki hizmetlerimiz sadece iOS ve Android uygulamalarıyla sınırlı olmayıp aynı zamanda Windows Phone uygulaması da tasarlıyoruz. Mobil uygulama denildiği zaman sadece telefona kurulacak bir program olarak düşünmemek lazım. Aynı zamanda bu uygulama aracılığıyla işletmenizin reklamı da yapılacağı için geri dönüş ve marka bilinirliği açısından önemlidir. Bilişim teknolojileriyle alakalı eğitim almış personelimiz tarafından bu konudaki talepleriniz en iyi şekilde karşılanmaktadır. Ticari yazılım geliştirme konusunda uzman olan ekibimiz tarafından mobil uygulama ihtiyaçlarınız profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır.

U2 MEDYA Android, iOS Uygulamaları hizmeti veren firma olarak mobil yazılım desteğinin yanı sıra seo danışmanlığı, internet reklamcılığı gibi alanlarda da ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz teknoloji çözümlerinin her türlü altyapı desteklerini sağlamaktayız. Kurulum, tasarım tüm fonksiyonları tamamlanmış bir şekilde teslim etmekteyiz. 0 müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız bulunduğunuz sektörde sizi lider konuma getirmek adına hedeflerinize en iyi çözümleri sunuyor. Modern dünyada herkesin bir cep telefonu olduğu düşünüldüğünde, müşterilerinize ulaşmanız Bilboard reklamlarından daha hızlı olacaktır. Mobil uygulamalar doğru şekilde tasarlandığında iyi bir reklam mecrası olmaktadır. Ayrıca firmanızın web sayfasının mobil uyumluluğunu sağlıyoruz. Tüm akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlarda web sitenizin düzgün açılması, görüntü kalitesinin iyi seviyede olması işletmenizin görünümü açısından önemlidir. Kaliteli web ve mobil uygulamaları sizi müşterilerin gözünde iyi gösterecektir. Ayrıca marka bilinirliği açısından yarar sağlayacaktır. Dijital ve mobil platformlarla alakalı tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız.

 

 

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...