Kurumsal Kimlik

Anasayfa -> Hizmetlerimiz -> Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik - Sayfa Banneri

Pazarlama denildiğinde akla ilk gelen kurumsal kimlik olmaktadır. Marketing bir kurum için en önemli unsurlardan birisidir. Kurumun yüzünü yansıtan marketing çalışmalarının kaliteli ve doğru yapılması önemlidir. Kurumsal kimlik çalışmalarında sınırlar belirlidir. Söz konusu olan kurumu anlatan tasarımın ne şekilde kullanılacağı detaylı analizlerle belirlenir. U2 MEDYA kurumsal kimlik hizmetleri konusunda destek alabileceğiniz firmamız logodan antetli kağıt dizaynına kadar pek çok konuda destek vermektedir. Kurumsal kimlik denilen kavram sabit olup değişime açık değildir. Çünkü kurumun imzasını taşımaktadır. Kurumlar oluşturdukları imajı çok fazla değiştirmek istemezler. Ancak uzun vadede belirli aralıklarla gerek firmanın gerekse tasarımcıların iştirakiyle değişime gidilir.

Kurumsal kimlik çalışması denildiği zaman ilk olarak akla gelen amblem olmaktadır. Amblem renkleri her zaman aynı renk tonlarında basılır. Yazı tipleri ve diğer detaylarda değişmez. Bu nedenle amblem temel bir çalışmadır diyebiliriz. U2 MEDYA kurumsal kimlik çalışmaları hizmeti veren firmalardan birisi olarak kurumsal olarak sizi en iyi şekilde yansıtacak çalışmalara imza atıyoruz. Tasarlanan amblemde kullanılan renklerin değişmemesi istendiği için çoğu zaman pantone numaraları belirtilir. Kurumsal kimlik söz konusu olduğu zaman tüketicinin aklına kazınacak imaj gelmektedir. Bu anlamda kurumsal kimlik çalışmaları firmanın reklam yatırımı açısından önemlidir. Reklam yatırımlarının başarısıyla doğru orantılıdır diyebiliriz.

U2 MEDYA kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında sunduğumuz hizmetler arasında web tasarım, katalog, broşür, logo gibi birçok seçenek bulunuyor. Şirketiniz için kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel ellere teslim etmek ve ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İsteklerinize göre detaylı brief hazırlanarak çalışmalara başlıyor ve tam olarak isteklerinize cevap verecek çözüm sunuyoruz. Katalog tasarımıyla müşteri portföyünüze daha rahat ulaşabileceğiniz gibi onları artırma yönünde de etkisi olacaktır. Etkili bir katalog tasarımı şirketinizin vizyonu için önemli olup sizlere bu yönde kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmanızı yansıtacak olan tüm kurumsal kimlik çalışmalarınızı tamamlayarak tanıtım CD'siyle beraber teslim ediyoruz. Takvim, promosyon ürünleri, kartvizit, kartlar, formlar vb. sizi yansıtan tüm detayları profesyonel ekibimizle beraber hazırlıyoruz.

Eğer kurumunuzun bir kimliği yoksa o kurum sizin değildir diyebiliriz. Kimliği olmayan, kendini dışarıya yansıtmayan kurumların marka bilinirliği geçici olacaktır. U2 MEDYA kurumsal kimlik çalışmaları altında verdiğimiz hizmetler kurumunuzu yansıtan bir bütünün ayrıntılarıdır. Bu çalışmalar işletmelerin kimlik karmaşasını ortadan kaldırır. Bir kurumu yansıtan görsel, yazılı ve sesli ürünlerin tamamını kapsar. Markalaşma çalışmaları adı altında yapılması gereken ilk adımlardan birisidir. Kurumsal kimlik çalışmaları konusunda firma için en temel unsurlardan birisi logodur. Logo için markalaşma sürecinin ana gövdesi demek yanlış olmayacaktır. Logonun özelliği her yerde kullanabilmenize imkan sağlamasıdır. Logonuz rakiplerinizin logolarına benzememeli, tamamen özgün olmalı. Logo herkes tarafından algılanabilecek nitelikte olmalı. Geniş bir kitleye hitap edebilmeli. Renk ve şekil özellikleri itibariyle kurumu yansıtabilmeli.

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...