S.E.O. Hizmetleri

Anasayfa -> Hizmetlerimiz -> S.E.O. Hizmetleri
S.E.O. Hizmetleri - Sayfa Banneri

Günümüzde işletmelerin reklam ve pazarlama işleri büyük çoğunlukla online olarak yapılmaktadır. İnternet reklamcılığında müşteriye ulaşmak daha hızlı ve kolay olmaktadır. Bu amaçla SEO adı verilen arama motoru optimizasyonu çalışmaları yapılmaktadır. Hatay SEO çalışmalarıyla işletmenizin web sayfasının internet üzerinden yapılan aramalarda üst sıralarda çıkması sağlanmaktadır. Bu konuda hizmet veren firmamız işletmenize yönelik sektörel kelime analizi yapmaktadır. Bu kelimeleri kullanarak ayrıntılı bir SEO çalışmasıyla web sitenizin arandığı zaman kolay bulunması garanti edilmektedir. Bu hizmetlerde kalite anlayışı ve profesyonellik ön plandadır. Google algoritmalarına dikkat ederek uyguladığımız tekniklerle garantili bir hizmet sağlamaktayız.

Hatay ili ve ilçelerinde yer alan işletmelere yönelik hizmet vermekteyiz. Antakya SEO çalışmalarımızla Antakya bölgesinde firmaların internet üzerinde görünür olmasını sağlıyoruz. Bu bölgede firmalar çoğunlukla Organize Sanayi Bölgesi civarında toplanmış olup mutfak, makine ve boru üretimi gibi sektörlere yöneliktir. Bölgede yer alan kurumsal firmalara sunduğumuz SEO hizmetleriyle gerek Antakya gerekse Türkiye bazında rekabet güçlendirmesi yapıyoruz. Bunun yanında bölgede faaliyet gösteren küçük esnafların seo çalışmalarını yaparak bölgesel olarak rekabette üst sıralara çıkmalarına ve portföylerini genişletmelerine yardımcı oluyoruz. Antakya bölgesinde özellikle ithalat-ihracat firmaları yaygın olarak bulunmaktadır. Bu noktada global düzeyde SEO çalışması yapmanın önemi ortaya çıkıyor. Tecrübeli ekibimizle yaptığımız detaylı analizler sonucu, firmanız için gerekli olan çalışmayı yaparak rakiplerinize fark atmanızı sağlıyoruz.

Özellikle küçük esnaflar için reklam vermek bütçe açısından zorlamaktadır. Bu açıdan düşündüğümüzde internet reklamcılığı avantajlı olmaktadır. Daha az reklam masrafı harcayarak daha fazla kitleye kısa zamanda ulaşabilirsiniz. İskenderun SEO hizmetleri kapsamında Google Adwords reklamları, sosyal medya pazarlaması, email reklamcılığı, video reklam pazarlaması gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız. Yaptığımız çalışmalar neticesinde belirlenen anahtar kelimelerde web siteniz Google aramalarında üst sıralarda çıkmaktadır. Sadece Google arama motoru değil Yahoo, Bing ve Yandex arama motorlarına yönelik hizmet sunmaktayız.

Bölge olarak Hatay gerek ithalat-ihracat konusunda gerekse limanı ve demir çelik fabrikalarıyla ünlü olup önemli bir konumda bulunmaktadır. Bünyesinde birçok irili ufaklı firma içeren şehirde gerçekleştirdiğimiz dijital pazarlama faaliyetleriyle işletmeleri rakiplerinden üst düzeye taşıyoruz. Web sitenizin sadece Türkiye'de değil aynı zamanda tüm dünyada bulunabilmesi için gerekli optimizasyon çalışmalarını yapmaktayız. Ayrıca web site kullanıcılarına dair yaş, bölge, şehir gibi demografik bilgileri müşterilerimizle paylaşarak hangi kitleye yönelik çalışma yapılacağına karar vermekteyiz. Dilediğiniz yaş aralığı ve bölgeye yönelik nokta atışı dijital pazarlama çalışmalarıyla doğru müşteri kitlesine ulaştırıyoruz. Ülkemizde genelde bu çalışmalar alışılagelen tekniklerle yapılmakta olup her zaman sonuç alınamamaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan tecrübeli ve eğitimli ekip güncel SEO trendlerini takip ederek bu yönde bir çalışma gerçekleştirmektedir. Her yıl düzenli aralıklarla güncellenen Google arama motoru için doğru tekniklerle çalışma yapılması başarılı sonuç verecek ve sizi doğru müşterilere ulaştıracaktır.

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...