Masaüstü Uygulamalar - Yazılım

Anasayfa -> Hizmetlerimiz -> Masaüstü Uygulamalar - Yazılım
Masaüstü Uygulamalar - Yazılım - Sayfa Banneri

Teknolojinin üst düzeyde kullanıldığı günümüzde şirketler tarafından en çok rağbet gören ürünler yazılım çözümleri olmaktadır. Hatay yazılım hizmeti veren firma olarak müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda kaliteli, fonksiyonel, ekonomik paket programlar ve web siteleri hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan yazılım ve web sitesinin detaylarından bize bahsetmeniz. Sizden aldığımız briefler doğrultusunda ayrıntılı analiz çıkarıyor ve nasıl bir yapım aşaması olacağına beraber karar veriyoruz. Ardından fiyat teklifimizin onaylanmasıyla çalışmalara başlıyoruz. Yapım aşaması sırasında ekstra masraflar çıkması durumunda fiyat teklifinin değişip değişmeyeceği bilgisi sizlerle paylaşılmaktadır. Çalışmalarımız tamamlandıktan sonra söz konusu program veya web sitesini test ederek herhangi bir sorun olup olmadığının kontrolü yapıldıktan sonra müşteriye teslim ediyoruz. Bunun yanında dilerseniz sunduğumuz yazılım hizmetlerinin demo programlarını sizlerle paylaşabiliriz.

Hatay yazılım çözümleri üreten firma olarak ülkemizin güneyinde yer alan Antakya lokasyonunda hizmet vermekteyiz. Kurumsal yazılım hizmetlerimiz arasında mobil uygulama geliştirme de yer almaktadır. Bildiğiniz gibi mobil teknolojisi yalnızca görüntülü, sesli çağrı yapmak için kullanılmıyor. Aynı zamanda günlük hayattaki birçok işimizi bu teknoloji aracılığıyla mekandan bağımsız olarak gerçekleştirebiliyoruz. Artık mobil cihazlarda bilgisayarlar kadar güçlü donanımlara sahip. Pekçok avantaj sağlayan mobil cihazlar çocuk yetişkin farketmeksizin herkesin elinde diyebiliriz. Her geçen gün artış gösteren mobil kitleye hitap eden uygulamalar yapılmaktadır. Bu anlamda kurumlar firmalarını internet ortamı yerine mobil cihazlarda tanıtma yoluna gidebiliyor. Hatay yazılım çözümleri sunan şirket olarak tüm mobil platformlar için yazılım çözümleri üretmekteyiz. Android, iOS, Blackberry OS platformlarını destekleyen her türlü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Yazılım hizmetlerimiz arasında yer alan web uygulamalarıyla firmanızı temsil edebileceğiniz gibi aynı zamanda şirket için kullanabileceğiniz yazılım çözümleri üretmekteyiz. Hatay yazılım olarak şirket içinde üretim verimliliğinizi artıracak çözümler sunmaktayız. Bunların yanında firmanızın gereksinimlerinize paralel olarak size özel yazılım geliştirmekteyiz. Kendimizi müşteri yerine koyarak sizi neden tercih etmeli noktasında, ziyaretçilerinize benzersiz gösterecek özel projeler yürütmekteyiz. Müşterilerinizin dikkatini çekmek için sizi diğer firmalardan ayıran noktaları ortaya koymanız gerekiyor. Bunu en iyi şirketinizin web ara yüzüyle gerçekleştirebilirsiniz. İnsanların bilme gereksinimine yönelik olarak araştırma ve analiz çalışmaları neticesinde hazırlanan web uygulamalarıyla işletmeniz bir adım öne çıkacaktır. Yazılım çözümlerinin yanı sıra SEO konusunda da faaliyet gösteren firmamız, internette görünür olmanız için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. Web sayfanızın ve müşterilerinizin detaylı analizini yaparak belirlediğimiz sektöre yönelik anahtar kelimelerde, aramalarda üst sıralarda çıkmanız için gerekli optimizasyon çalışmalarını yapmaktayız. Sizde reklam mecralarına yüksek meblağlar ödemeden internet reklamcılığıyla satış rakamlarınızı artırabilir, daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. İnternette, mobil ortamda görünür olmanızı sağlayan dijital pazarlama hizmetleri arasında yer alan sosyal medya reklamcılığı konusunda ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek içerikler ile destek olmaktayız. İşletmenizin yazılım ve web çözümleri için bizi tercih edin.

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...