E-Katalog

Anasayfa -> Hizmetlerimiz -> E-Katalog

e-katalog tanıtımı

Her şeyin dijital ortamda yaratıldığı günümüzde basılı ürünlerin yerini elektronik alanda oluşturulan ürünler almaktadır. E katalog da gittikçe önem kazanmaktadır. Kullanıcı açısından bakıldığında basılı ürünlere göre daha interaktif bir ürün olan dijital katalogların avantajları yüksektir. Sadece internette yayımlanmak için hazırlanmadığı gibi birçok araçla çoğaltılması da maliyet ve daha çok kişiye ulaşması açısından da önemlidir. Hazırlanan e kataloglar bir CD, DVD veya promosyon usb olarak da dağıtılabilir.

Yeni nesil teknoloji ürünlerinden olan IPAD, IPhone, Android kısaca akıllı telefonlarda da kullanılabilen dijital kataloglar, interaktif alanda iyi bir tanıtım aracıdır. Elektronik Kataloglar, Dijital ortamda eskimeyen, yıpranmayan, daima renkli ve güncel kalan bir araçtır. Ürünlerinizi, Hizmetlerinizi veya Firmanızı en güncel yöntemle tanıtabilirsiniz. 

Kağıt, ekolojik denge için önemlidir. Tanıtım için kullanacağınız ürünleri e katalog olarak dijital ortamda hazırlamanız, binlerce kağıt israfını da engelleyecektir. Dijital kataloglarınız sayesinde zaman çevreci bir imaj oluşturacaksınız böylece firmanız veya ürününüz için iyi bir prestij kazanacaksınız.

E-Katalog maliyet açısından da önem taşımaktadır.  Matbaa ve basılı işlerden elektronik ortama geçilen günümüzde, kimse bu tür şeylerle zaman kaybetmek istememektedir. Ayrıca mali açıdan da çok daha avantajlı olan e-kataloglar reklam için iyi bir çözüm olacaktır.

Basılı tanıtım araçlarında kullanacağınız görseller kısıtlı olacaktır. Ancak elektronik ortamda hazırlanan sınırsız görsel kullanmanıza olanak sağlar. Görsellerinizin kalitesi matbaada kaybolmadan, daha gerçekçi daha etkileyici tasarımlarla etkili bir reklam yapabilirsiniz. 

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...