Web Tasarım

Anasayfa -> Hizmetlerimiz -> Web Tasarım
Web Tasarım - Sayfa Banneri

İnternet kullanımının arttığı günlerde artık binlerce kişi kendisine bir site yaptırmak için çeşitli araştırmalarda bulunuyorlar. Bu yüzden de Türkiye'de hizmet veren ve açılışlarından itibaren herhangi bir olumsuz yorumla karşılaşmamış olan firmaları bulmaya çabalıyorlar. Eğer siz de bir internet sitesi açıp kendi zevkinizi ve tarzınızı dünya önünde konuşturmak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir firma bulmaya çalışmalısınız. Web site kurulumu yapan bir firmanın kaliteli olup olmadığını anlamak için de bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin; firmanın hazırladığı web sitesine girdiğinizde firmaya ait web sitesini incelemeye özen gösterin. Eğer kendi firmasının resmi sitesine özenli bir çalışma yapmayan firma ile karşı karşıyaysanız daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok, hemen o firmadan uzaklaşın. U2 MEDYA firmasının sitesine girdiğinizde ne kadar kaliteli bir tasarımla karşılaşacağınızı sizler de kendi gözlerinizle görebileceksiniz.

Kaliteli bir web tasarım firması olup olmadığını anlamanın ikinci yolu ise; referanslardır. Bir firma hazırladığı ve müşterilerine ya da müşteri adaylarına açık şekilde sunduğu sitesinde mutlaka referanslarını barındırmalıdır. Eğer herhangi bir referans bölümü yoksa ya da söylenen referanslar sizleri tatmin etmediyse o firmadan çıkmanız gerekiyor. Referanslarının hem ciddi, hem de kanıtlanabilir nitelikte olması büyük önem arz eder. Aksi takdirde firma güvenilemeyecek firmalar arasında ilk sıralarda bile yer alır. U2 MEDYA firmasına baktığımızda binlerce referansı görmekteyiz.

Gerçekten güvenilir bir web tasarım firması arıyorsanız bakmanız gereken üçüncü özellik ise; sizlere sunulan destek hatları ve bu hatların çeşitliliğidir. Bir firma özellikle de internet alanında hizmet vermekte olan bir firma kesinlikle birden fazla destek hizmeti sunmalıdır. Aksi takdirde müşterilerine ya da müşteri olmak isteyenlere yeteri kadar bilgi sunmakta zorlanır. E-posta desteğinden tutun da, canlı desteğe ve iletişim formlarına değin her türlü iletişim ağını kullanmalı. Resmi web sitesinde adresini açık bir şekilde yazmalı ve telefon irtibatı kurmak isteyenler için de bir telefon numarası belirtmelidir. Tüm bu özelliklerin bir arada yer aldığı U2 MEDYA ise sizin her sorununuza haftanın her günü hizmet sağlamaktadır.

İnternet sitesi açmak ya da site açarken neler yapılması gerektiğini öğrenmek isteyen kişiler bir web tasarım firmasından yardım almalıdırlar. Bir web tasarım firmasına güvenme basamaklarındaki son adımı ise; sitede sunulan paket seçenekleri oluşturuyor. Tercih etmek istediğiniz web tasarım yapan firmanın internet adresine girdiğinizde fiyatlandırmaları ve paket seçeneklerini tatmin edici boyutta görmeniz gerekiyor. Müşterinin yanında olduğunu kanıtlaması için de her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile size ekonomik ve bir o kadar da profesyonel hizmet sunması gerekiyor. Buna her ne kadar az rastlasanız da U2 MEDYA tercihini yapan bireyler kesinlikle pişman olmadan ekonomik yollarla sitelerini hizmete açmayı başarıyorlar.

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...