E-Ticaret Sistemleri

Anasayfa -> Hizmetlerimiz -> E-Ticaret Sistemleri
E-Ticaret Sistemleri - Sayfa Banneri

Teknolojinin sürekli olarak ivme kazandığı günümüzde alışverişler artık online platformlara taşındı. Evinizin rahatlığında bilgisayarınızdan veya akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla sipariş verebiliyorsunuz. Mağaza mağaza dolaşmadan yapılan internet alışverişleri zamandan tasarruf ettirdiği gibi aynı zamanda ekonomik açıdan avantajlı fiyatlar sunmaktadır. Eticaret siteleri müşteri portföylerini artırmak amacı ile çeşitli kampanyalar düzenlemekteler. Online alışveriş sitelerinin bu denli rağbet görmesi firmaları bu konuda ürünler sunmaya itiyor. Teknoloji firmaları sundukları hizmetler arasına e-ticaret platformlarını ekliyor. Firmamız U2 MEDYA E-ticaret hizmetlerinde güncel teknolojiyi kullanarak çözüm üretmektedir. Firma bünyesinde bulunan deneyimli yazılım ekibi sektördeki gelişmeleri takip ederek son teknoloji odaklı web tasarım ve yazılım ürünleri hazırlamaktadır. Eticaret platformları konusunda kendi ürünleri olan özel yazılım çözümleriyle profesyonel hizmet sunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübeyle U2 MEDYA Eticaret Sistemi tasarlayan firmamız, profesyonel olarak web tasarımı hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarda, tasarımların sektöre yönelik olmasına ve işlevsellik açısından tüm özellikleri içermesine itina gösteriyoruz. Her müşterinin hizmet verdiği sektöre uygun tasarımlar geliştirerek kurumsal anlamda web tasarım ve eticaret sitesi hizmeti sağlıyoruz. Sunduğumuz özel yazılım paketleriyle eticaret anlamında Hatay'da ilki başardık diyebiliriz. Bölgede geçmiş senelerde mevcut olmayan eticaret yazılımını firmamız bünyesinde gerekli ARGE çalışmalarıyla gerçekleştirerek mağazasını online ortama taşımayı düşünenlere yardımcı oluyoruz.

Artık herşey teknolojinin etkisi altında. Offline mağazanızla yeterli miktarda satış yapamadığınızı düşünüyor veyahut işinizi büyütmeyi, global seviyeye çıkarmayı istiyorsnaız sizde bir e-ticaret sitesi sahibi olarak bunu kolayca yapabilirsiniz. Eticaret yazılımlarında önemli olan noktalardan birisi arama motorlarına uyumluluktur. Çünkü müşterilerinizin sizi bulması için arama motorlarında arattığında üst sıralarda çıkmalısınız. Bu noktada U2 MEDYA Eticaret yazılımı Google'dan, Yandex, Bing ve Yahoo'ya kadar tüm arama motorları için uyumludur. Özel olarak hazırlanan yazılımımız sayesinde dijital pazarlama için ücret ödemeden işletmenizin satışını artırabilirsiniz.

Günümüzde işletmelerin iç dünyasını dışarıya yansıtan en önemli unsur web sayfasıdır. Bu nedenle websitenizin ne kadar profesyonel bir görünüme sahip olduğu önemlidir. Profesyonel yazılım ekibimiz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek, işletmenizin tüm faaliyetlerini yansıtacak ve daha fazla müşteri çekmenizi sağlayacak yazılım çözümleri üretiyor. Eticaret sitelerinde önemli unsurlardan birisi de kullanıcı dostu tasarıma sahip olmasıdır. Kullanıcılar alışveriş yaparken sipariş verme, ödeme yapma ve sitede dolaşma gibi işlemleri rahatlıkla yapabilmeli ve nereden yapacağını bulabilmeli. Bu noktada anlaşılır görünüme sahip web tasarımı önemli olmaktadır. Firma olarak geliştirdiğimiz web çözümlerinde, kullanıcı dostu tasarım unsuruna dikkat ediyoruz. Arama motorları tarafından  hızlı indexlenecek, böylelikle satış rakamlarınızın artmasını sağlayacak profesyonel yazılım çözümlerimizle hizmetinizdeyiz. Zaman teknoloji devri diyerek, sizlere teknolojinin kullanıldığı online işletmeciliği öneriyoruz. Mevcut müşteri sayınızı artırabilir, satış rakamlarınızı üst seviyeye taşıyabilir ve markanızı tüm dünyaya duyurabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerden müşterileriniz size ulaşabilir.

Web Tasarım, E-Ticaret Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışması...